Milenković i Notingem Forest šokirali Liverpul! Erling Haland nastavlja da rešeta
Liverpul - Notingem Forest, Foto: Peter Byrne / PA Images / Profimedia

premijer liga

Srbin važan faktor u velikoj pobedi "šumara"

Objavljeno: 18:26h

Fudbaleri Liverpula poraženi su na svom terenu od Notingem Foresta sa 1:0, u meču četvrtog kola engleske Premijer lige.

Strelac pobedonosnog gola bio je Kalum Hadson-Odoi u 72. minutu. Srpski fudbaler Nikola Milenković bio je jedan od ključnih aduta u pobedi Notingema i igrao je čitavih 90 minuta.

Liverpul je drugi sa tri pobede i jednim porazom, a Notingem Forest četvrti sa po dve pobede i remija.

U narednom kolu, Liverpul će dočekati Bornmut, dok će Notingem Forest gostovati Brajtonu.

U istom terminu, Mančester siti je kao domaćin pobedio Brentford sa 2:1.

Poveo je Brentford golom Joana Vise u prvom minutu, a preokret Sitiju doneo je pogocima Erling Haland u 19. i 32. minutu.

Siti je prvi sa sve četiri pobede, a Brentford je osmi sa šest bodova.

U narednom kolu, Siti će dočekati Arsenal, dok će Brentford gostovati Totenhemu.

Fulam je kao domaćin u Londonu odigrao nerešeno sa Vest Hemom 1:1.

Poveo je Fulam golom Raula Himeneza u 24. minutu, a izjednačenje Vest Hemu doneo je Deni Ings pogotkom u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Fulam je 11. sa pet bodova, a Vest Hem 14. sa četiri poena.

U ostalim mečevima, Brajton i Ipsvič su u Brajtonu odigrali nerešeno 0:0, dok su Kristal Palas i Lester remizirali u Londonu 2:2.